Sunds IF

Stiftet
17. oktober 1941
Hjemmeside
Adresse
Sunds IF
Skalmejevej 50
7451 Sunds
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Daniel Aksel Sandgaard Herre U10 træner 30103176 sandgaard82@hotmail.com
Daniel Wrobel Herre U9 træner 26238930 daseroth@yahoo.dk
Jannik Ugleholt Jensen Pige U18 træner, Pige U17 træner, Pige U16 træner, Dame senior træner 22325777 jannikugleholt@gmail.com
Jesper Bangsgaard FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Seniorudvalg, Ungdomsudvalg, Bestyrelsesformand 51944099 jbangsgaardj@gmail.com
Jørn Sørensen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Sponsorudvalg 20282668 j-sorensen@mail.tele.dk
Kim Oldenborg Herre U7 træner, Pige U7 træner 60189144 Oldenborg22@gmail.com
Lennart Jensen Herre senior træner, Herre U19 træner, Seniorudvalg 20821200 ugleholt@os.dk
Mads Beck Larsen Herre U12 træner, Herre U13 træner 23822425 madsbecklarsen@gmail.com
Magnus Kristensen Ungtræner, Pige U12 træner, Pige U13 træner, Pige U14 træner 51741937 lenekurt@os.dk
Martin Beck Larsen Herre U14 træner, Herre U15 træner, Herre U16 træner 21377061 becklarsen88@gmail.com
Morten Nielsen Herre U14 træner, Herre U15 træner, Herre U16 træner, Seniorudvalg, Ungdomsudvalg 30730815 morten.nielsen@surfmail.dk
Nicolaj Noer Herre U10 træner 40951788 noerravnborg@hotmail.com
Ole Olesen FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Bestyrelsesformand, Sponsorudvalg, Formand 72388707 ono@tdcadsl.dk
Per Nielsen Herre U10 træner 72332971 Per.nielsen@dagrofa-logistik.dk
Povl Henning Thomsen Pige U12 træner, Pige U13 træner, Pige U14 træner, Pige U15 træner 20406572 ph@thomsentextiles.dk
Simon Lindskrog Poulsen Herre U8 træner, Pige U8 træner 40346640 Simon.poulsen@jubii.dk