Snejbjerg SG&I

Stiftet
8. juni 1879
Hjemmeside
Adresse
Snejbjerg SG&I
Snejbjerg Hallen
7400 Herning
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Benny Andersen Pige U14 træner, Pige U15 træner 60662781 Btandersen@live.dk
Carsten Lund FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 40762813 carstenlund@sport.dk
Frank Nielsen Holdleder, Ungdomsudvalg 292860855 carpetman98@hotmail.com
Gorm Roesgaard Herre U9 træner 40782626 groesgaard@hotmail.com
Jens Kruse Pige U8 træner, Pige U9 træner 22740966 jens_kruse@yahoo.com
Kenneth Vonsild Holdleder, Herre U19 træner 27510234 vonsild82@gmail.com
Lasse Damsgaard Hansen Herre U19 træner 50900521 damsgaard2110@gmail.com
Martin Vestergaard Herre U11 træner 22748322 martin.vest@godmail.dk
Michael Haahr Pige U5 træner, Pige U6 træner, Pige U7 træner, Pige U8 træner, Pige U9 træner 40359193 haahr10@gmail.com
Pernille Stampe Kjeldsen Herre U13 træner, Ungdomsudvalg 20781514 pernilleskjeldsen@gmail.com
Rune Christensen Herre U10 træner 20278885 rune-fc@hotmail.com
Steffen Johansen Pige U11 træner 29268022 sjo@alpi.dk
Thomas Rathe Herre U12 træner 26272036 thomas.rathe@bureauveritas.com
Torben Borch Kristensen Pige U14 træner, Pige U15 træner 51460155 19tbk74@gmail.com