Snejbjerg SG&I

Stiftet
3. november 1879
Adresse
Snejbjerg SG&I
Snejbjerg Hovedgade 75
7400 Herning
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Allan Thomsen Pige U16 træner 29693110 allanmajlundthomsen@gmail.com
Allan Thorsteinsson Herre U14 træner, Herre U15 træner 27414219 allan.thorsteinsson@gmail.com
Annelise Bjerg Holdleder, Pige U16 træner 29908357 5@fiberpost.dk
Bjarne Bechmann-Weyhe Klubskærm 27830031 bjarne_weyhe@hotmail.com
Carsten Lund FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 40762813 carstenlund@privatsport.dk
Cathrine Burchard Herre U7 træner 22901935 Cathrine.burchard@hotmail.com
Christian Kirkegaard Ungdomsudvalg, Forælder, Herre U13 træner 40750481 cmkirkegaard@gmail.com
Christian Otten Herre U5 træner, Herre U6 træner 31617681 cotten_25@hotmail.com
Claus Schmidt-Larsen Dame senior træner 29775804 if.claus@gmail.com
Dion Dupont Nielsen Herre U8 træner 40303957 dion.nielsen@outlook.dk
Emma Zeuthen Pige U8 træner 28158488 emmazeut@hotmail.com
Frank Nielsen Ungdomsudvalg, FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Forælder, Holdleder 29286085 franknielsen5757@gmail.com
Gitte Hald Herre U6 træner, Herre U5 træner 22800183 Rosen.123@hotmail.com
Gorm Roesgaard Bestyrelse, Herre U14 træner, Herre U15 træner 40782626 groesgaard@hotmail.com
Heidi Starcke Forælder 29363601 heidistarcke@gmail.com
Helle Bjørn Forælder 29732179 hellehbraun@hotmail.com
Henrik Jespersen Formand, Bestyrelsesformand, Herre U12 træner 53361153 rughaven9@outlook.dk
Inja Laganin Pige U13 træner, Pige U12 træner, Pige U14 træner 20908733 injalaganin@hotmail.com
Jakob Lieu Sommerlund Herre U16 træner 29728187 jlsommerlund@gmail.com
Jan Kirkeby Ungdomsudvalg, Herre U8 træner 60240344 jankirkeby@gmail.com
Jens Kruse Pige U12 træner, Målmandstræner, Herre U13 træner, Pige U14 træner 22740966 jens_kruse@yahoo.com
Jesper Thomsen Bestyrelse, Herre U10 træner 40583324 jt@ht-bendix.dk
Jimmi Kristensen Dame senior træner 53834542 Jimmi.kk@live.dk
Johannes Frandsen Kampfordeler 21717720 johs.frandsen@gmail.com
Jonas Jespersen Herre U13 træner 25317091 jonasjespersen7@hotmail.com
Kasper Frank Christensen Ungdomsudvalg 31596006 Kasper_frank@hotmail.com
Keld Bjerre Herre U8 træner 26533257 keldbruunbjerre@gmail.com
Kenneth Nielsen Herre U9 træner 30290350 nielsenholland@hotmail.com
Kim Juno Klejnstrup Forælder 30200032 kimherning@gmail.com
Klaus Bindesbøll Forælder, Herre U11 træner 22659806 kbindesboell@hotmail.com
Kristian Lang Forælder, Bestyrelse, Kasserer 40383293 kristianlang83@gmail.com
Kristian Rahbek Herre U14 træner, Herre U15 træner 28627162 kbrahbek@hotmail.com
Lajka Haahr Forælder, Pige U7 træner 27282271 Luhaahr@gmail.com
Lene Roesen Ungdomsudvalg 71707197 roesenstagstrup@gmail.com
Lilian Albæk Lorenzen Herre U7 træner 40387799 lilian_ap@hotmail.com
Line Rathe Bestyrelse, Klubskærm 22402926 lhk@sagro.dk
Linette Dupont Pige U9 træner 27625103 linettedupont@hotmail.com
Lotte Tylstrup Pige U8 træner 60198013 L_thylle@hotmail.com
Louise Snedker Kirkeby Pige U5 træner, Pige U6 træner 53646777 lsk@isi.dk
Louise Sørensen Pige U7 træner 22718800 loui525p@dblit.dk
Martin Møller Jakobsen Herre U5 træner, Herre U6 træner 51225590 martin.m.jakobsen@gmail.com
Michael Bothner Herre U9 træner 30716505 micbothner@gmail.com
Michael Haahr Ungdomsudvalg, Forælder, Pige U12 træner, Pige U13 træner, Pige U14 træner 40359193 haahr10@gmail.com
Morten Ambo Klubskærm, FCM Klubrepræsentant, Herre U10 træner, Forælder 12345678 mam@fcm.dk
Morten Dohm Herre U19 træner 61166021 mortendohm@hotmail.com
Morten Kristensen Herre U19 træner, Herre senior træner 22425260 Charlotte-morten@webspeed.dk
Nadia Yordanova Forælder, Pige U5 træner, Pige U6 træner +4561455993 nadiakrinova@gmail.com
Nanna Amorsen Pige U9 træner 28762867 Namorsen@gmail.com
Niklas Friis Thylstrup Herre U11 træner 28446238 niklas696@gmail.com
Pernille Stampe Kjeldsen Holdleder, Forælder, Bestyrelse, Herre U16 træner 20781514 pernilleskjeldsen@gmail.com
Peter Ross Herre U5 træner, Herre U6 træner 28605514 ross.dk@gmail.com
Peter Udby Forælder, Dame senior træner +4527134427 pudderby@gmail.com
Rikke Schultz Nielsen Herre U7 træner 60128358 Rikke.Schultz.andersen@gmail.com
Rune Christiansen Herre U14 træner, Herre U15 træner 20278885 rune-fc@hotmail.com
Steffen Johansen Forælder 29268022 sjo@alpi.dk
Søren Anker Hansen Pige U16 træner 60130080 soren@oyoy.dk
Søren Hedegaard Oldboys 81656155 sbshedegaard@outlook.com
Søren Lyneborg Bækgaard Herre U13 træner 60857775 slyneb@gmail.com
Søren Lysgaard Herre U8 træner 28717069 sorenlysgaard@hotmail.com
Therkild Rohde Herre U8 træner 29646561 therkild@gmail.com
Victoria Bojsen FCM Klubrepræsentant, Klubskærm, Pige U10 træner, Forælder, Pige U9 træner, Pige U7 træner 25600079 vbo@fcm.dk
Winnie Vestergaard Herre U8 træner 49409965 winniehaubjerg@hotmail.com