Snejbjerg SG&I

Stiftet
8. juni 1879
Hjemmeside
Adresse
Snejbjerg SG&I
Snejbjerg Hallen
7400 Herning
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Allan Thomsen Pige U15 træner, Pige U16 træner 29693110 allanmajlundthomsen@gmail.com
Allan Thorsteinsson Herre U12 træner 27414219 allan.thorsteinsson@gmail.com
Annelise Bjerg Pige U13 træner, Pige U14 træner 29908357 5@fiberpost.dk
Benny Andersen Pige U15 træner, Pige U16 træner 60662781 Btandersen@live.dk
Carsten Dyrbye Bestyrelsesformand, Formand 21691390 carstendyrbye@gmail.com
Carsten Lund FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 40762813 carstenlund@sport.dk
Claus Schmidt-Larsen Pige U15 træner, Pige U16 træner 29775804 if.claus@gmail.com
Frank Nielsen Ungdomsudvalg, FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 292860855 carpetman98@hotmail.com
Gorm Roesgaard Bestyrelse, Herre U11 træner 40782626 groesgaard@hotmail.com
Heidi Starcke Ungdomsudvalg 29363601 heidistarcke@gmail.com
Jakob Lieu Sommerlund Herre U13 træner, Herre U14 træner 29728187 jlsommerlund@gmail.com
Jens Anton Rahbek Herre U16 træner 24617771 jens.rahbek@hotmail.com
Jens Kruse Pige U10 træner, Pige U11 træner 22740966 jens_kruse@yahoo.com
Jesper Thomsen Herre U7 træner 40583324 jt@ht-bendix.dk
Jesper Voss Bestyrelse, Målmandstræner, Herre U12 træner 23397445 sgiadm@scopas.dk
Jonas Jespersen Herre U10 træner 25317091 jonasjespersen7@hotmail.com
Kenneth Vonsild Herre U7 træner, Herre U11 træner, Herre U12 træner, Herre U10 træner 27510234 vonsild82@gmail.com
Klaus Bindesbøll Herre U8 træner 22659806 kbindesboell@hotmail.com
Kristian Lang Pige U12 træner 40383293 kristianlang83@gmail.com
Kristian Rahbek Herre U12 træner 28627162 kbrahbek@hotmail.com
Lasse Damsgaard Hansen Herre U16 træner 50900521 damsgaard2110@gmail.com
Martin Lind Herre senior træner 53618527 martin.lind1012@gmail.com
Martin Vestergaard Bestyrelse, Kasserer 22748322 martin.vest@godmail.dk
Michael Haahr Pige U10 træner, Pige U11 træner, Ungdomsudvalg 40359193 haahr10@gmail.com
Palle Jespersen Herre U13 træner, Herre U14 træner 24428918 pallejespersen@hotmail.com
Peder Ørskov Herre U19 træner 61744583 rex2010@live.dk
Pernille Stampe Kjeldsen Pige U5 træner, Pige U6 træner, Holdleder, Herre U14 træner 20781514 pernilleskjeldsen@gmail.com
Rune Christensen Herre U11 træner 20278885 rune-fc@hotmail.com
Steffen Johansen Pige U12 træner 29268022 sjo@alpi.dk
Winnie Vestergaard Herre U5 træner, Herre U6 træner 21345607 winniehaubjerg@hotmail.com