Herning Fremad

Stiftet
12. september 1918
Adresse
Herning Fremad
Gl. Ringkøbingvej 66
7400 Herning
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Alan Rasiah Jensen Herre U9 træner 42688008 alanrajensen@gmail.com
Bjarne Lauridsen Herre U11 træner 31211256 bjarne@gk-vvs.dk
Bo Degn Møller Herre U9 træner 40642216 bdm@cchobby.dk
Christian Bach Søndergaard Herre U10 træner 25122111 sonderhau@gmail.com
Claus Høj Herre U10 træner 60229042 claushoj83@hotmail.com
Felix Sanchez Målmandstræner 30116151 felixsanch@gmail.com
Henrik Wagner Vestergaard Herre U8 træner 23252114 henrik-290982@hotmail.com
Jeppe Holst Pedersen Herre U14 træner, Herre U15 træner, Herre U13 træner 22971020 jeppe-holst@live.dk
Jesper Nybo Herre U7 træner, Herre U8 træner, Herre U9 træner, Herre U10 træner, Herre U11 træner, Herre U12 træner, Herre U5 træner, Herre U6 træner, Ungdomskonsulent 53541644 jny@altibox.dk
Kadir Suljic Herre U12 træner 28733678 kadir_suljic@hotmail.com
Martin Hampen Christensen Herre U12 træner 51361649 hampen82@hotmail.com
Morten Jørgensen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre senior træner, Herre U9 træner 21765873 fremad@herningfremad.dk
Palle Buur FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre U16 træner 22664422 buur1975@gmail.com
Theis Kylkjær Herre U8 træner 20652167 theiskylkjaer@gmail.com