Hammerum IF

Stiftet
Hjemmeside
Adresse
Hammerum IF
Klokkevænget
7400 Herning
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Allan Overgaard Nielsen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Medlem af FCM Klubsamarbejdets Områdeudvalg, Klubskærm, Forælder 51152433 aon7@icloud.com
Bo Mortensen Bestyrelsesformand, Formand 20279618 skelbo@fibermail.dk
Casper Lago Risom Bestyrelse, Holdleder, Herre U12 træner 29 92 97 12 casper_risom@hotmail.com
Claus Thomsen Herre U12 træner 27599173 ctdalius@gmail.com
Glen Walton Bestyrelse, Holdleder, Herre U13 træner 22190113 walton.simonsen@gmail.com
Helle Nielsen Holdleder 23939697 helle@askepot-hudpleje.dk
Jan Buskbjerg Herre U19 træner 40135244 jjb@vistisenlunde.dk
Jesper Holme Kalhave Forælder, Bestyrelse, Herre U8 træner +4526251280 jesper7400@hotmail.com
Mogens Buur Herre U14 træner, Holdleder +4523458249 mo.buur@gmail.com
Morten Smith Herre U12 træner 40 22 79 25 morten.smith@hotmail.com
Ole Vest Pige U10 træner, Pige U11 træner 60151001 mail@ovest.dk
Ole Villads Hansen Herre U15 træner, Herre U16 træner 25 72 34 78 ole.hansen1@letkob.net
Thomas Quistorff Poulsen Herre U11 træner 51186119 Thomas@ready2clean.dk
Tolga Tekin Herre U12 træner, Bestyrelse 22 76 68 12 mr.tolgatekin@hotmail.com
Vitus Damm Herre U7 træner 50410565 dammvitus@gmail.com
Wissam Svinth Salhani Herre U14 træner 24 67 24 74 wissamogtina@gmail.com