Sunds IF

Stiftet
16. oktober 1941
Hjemmeside
Adresse
Sunds IF
Skalmejevej 50
7451 Sunds
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Anton Sangild Herre U16 træner 51711256 antonsangild@gmail.com
Daniel Aksel Sandgaard Pige U9 træner, Pige U10 træner 30103176 sandgaard82@hotmail.com
Heine Lyngholm Nielsen Herre U9 træner 20212210 Ildsgaard@gmail.com
Helle Vesterager Nielsen Herre U10 træner, Herre U11 træner 20822050 hvesterager@gmail.com
Jack Andersen Herre U12 træner, Herre U13 træner +4520225151 jhandersen78@gmail.com
Jesper Bangsgaard FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Forælder, Klubskærm 51944099 jbangsgaardj@gmail.com
Jørn Sørensen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Sponsorudvalg 20282668 j-sorensen@mail.tele.dk
Kim Oldenborg Herre U9 træner 60189144 Oldenborg22@gmail.com
Lennart Jensen Herre senior træner, Herre U19 træner, Seniorudvalg 93857293 lennart8572@gmail.com
Manuel Thorsager Bartel Herre senior træner, Herre U19 træner 2046447 manuelbartel@yahoo.dk
Martin Vester Herre U10 træner, Herre U11 træner 50952706 martinvester@outlook.dk
Mathias Hammer Riis Ungdomskonsulent, Herre U10 træner, Herre U11 træner, Herre U12 træner, Herre U13 træner, Herre U14 træner, Herre U15 træner, Herre U16 træner, Herre U5 træner, Herre U6 træner, Herre U7 træner, Herre U8 træner, Herre U9 træner, Pige U10 træner, Pige U11 træner, Pige U12 træner, Pige U13 træner, Pige U14 træner, Pige U15 træner, Pige U16 træner, Pige U5 træner, Pige U6 træner, Pige U7 træner, Pige U8 træner, Pige U9 træner, Ungdomsudvalg, Klubskærm 23444919 sportskonsulent@sundsif.dk
Morten Nielsen Seniorudvalg, Ungdomsudvalg, Holdleder 30730815 morten.nielsen@surfmail.dk
Nicolaj Noer Pige U9 træner, Pige U10 træner, Herre U12 træner, Herre U13 træner 40951788 noerravnborg@hotmail.com
Ole Olesen FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Bestyrelsesformand, Sponsorudvalg, Formand 72388707 ono@tdcadsl.dk
Per Nielsen Herre U12 træner, Herre U13 træner 72332971 Per.nielsen@dagrofa-logistik.dk
Povl Henning Thomsen Pige U15 træner, Pige U16 træner 20406572 ph@thomsentextiles.dk
Tatiana Hussak Herre U6 træner, Pige U6 træner 40920742 tatianahussak@hotmail.com
Tommy Lind Krogh Herre U10 træner, Herre U11 træner 26786216 tommylindjensen@hotmail.com