Lemvig GF

Stiftet
2. februar 1878
Hjemmeside
Adresse
Lemvig GF
Vesterled 2
7620 Lemvig
Telefon
Område
2
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Allan Espersen Herre U14 træner 31657143 allanesp@gmail.com
Anders Bjerg FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Pige U7 træner, Ungdomsudvalg, Pige U8 træner 30455623 anderswbjerg@hotmail.com
Andreas Ertbølle Madsen Herre U15 træner 61515874 andreas.madsen2409@gmail.com
Bettina Lind Ungdomsudvalg 28719965 lind.bettina@gmail.com
Brian Buchhave Herre U17 træner, Herre U16 træner 61547401 brian.buchhave@mvb.net
Christian Rønn Lind Christiansen - 35146214 christianchristiansen@gmail.com
Claus Hulgaard Witte Herre U10 træner 60239894 chw.lemvig@stark.dk
Hans Jeppesen Pige U13 træner 28584698 jeanettedue@hotmail.com
Jens Christian Johs Mathiasen Herre U7 træner 23392174 johs79@hotmail.com
Jens Lind Christiansen Pige U15 træner 20826214 jenslind@altiboxmail.dk
Jens Roll Herre U13 træner 23608457 Jensroll@hotmail.com
Johnny Kirk Andersen Pige U14 træner 21253447 johnny@mvbmail.dk
Jonas Riis Maagaard Herre U9 træner 29809102 jonas.riis.maagaard@gmail.com
Jonathan Zeebroek Herre U17 træner, Herre U16 træner 60632273 minbaloo@live.dk
Karsten Kragelund Pige U14 træner X kkragelund@mail.dk
Kasper Rønn Warming Herre U5 træner, Herre U6 træner, Pige U5 træner 52135604 Kasper_ronn@hotmail.com
Kasper Åkerstrøm Holm Forælder, Herre U11 træner 50815201 kasho@vestas.com
Kim Bang Mose Kampfordeler 23430139 kim.mose@mvbmail.dk
Lars Olsen Herre U13 træner 22744702 larsolsendk@yahoo.dk
Lasse Nielsen Pige U8 træner, Pige U9 træner 26361406 nkn81@hotmail.com
Mads Pedersen Ungdomsudvalg 60555321 mads@cykler.dk
Morten Ullits Sørensen Herre U11 træner 50853294 mortenullits@gmail.com
Nicolai Nees Jensen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Ungdomsudvalg, Forælder, Dame senior træner 60957948 nnj@hotmail.dk
Noah Borg - 61263559 nhborg37@gmail.com
Ole Roland Overgaard Pige U14 træner 24480627 rolandomadsen@gmail.com
Pavlo Krivokonev Pige U11 træner 50337888 pavloviktoriia@gmail.com
Peter Enevoldsen Pige U12 træner 27522023 peterenevoldsen40@gmail.com
Peter Skovgaard Kampp Herre U9 træner 52855225 peterkampp@gmail.com
Ryan Wiborg Herre U11 træner 29893503 rejseryan@hotmail.com
Thomas Byskov Pige U13 træner 23255694 frejasvej228@gmail.com
Thomas Søndergaard-Andersen Herre senior træner 50961034 soendergaard-andersen@hotmail.com
Trine Sønderby Jensen Herre U9 træner 30112881 trinejensen79@hotmail.com