Hammerum IF

Stiftet
Hjemmeside
Adresse
Hammerum IF
Klokkevænget
7400 Herning
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Allan Overgaard Nielsen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Medlem af FCM Klubsamarbejdets Områdeudvalg, Klubskærm, Forælder, Dame senior træner 51152433 aon7@icloud.com
Bo Mortensen Bestyrelsesformand, Formand 20279618 skelbo@fibermail.dk
Casper Lago Risom Bestyrelse, Herre U10 træner, Holdleder 29 92 97 12 casper_risom@hotmail.com
Christian Anker Oldboys 22678882 canker95@gmail.com
Claus Thomsen Herre U12 træner 27599173 ctdalius@gmail.com
Helle Nielsen Holdleder 23939697 helle@askepot-hudpleje.dk
Jan Buskbjerg Herre U16 træner 40135244 jjb@vistisenlunde.dk
Mogens Buur Herre U12 træner +4523458249 mo.buur@gmail.com
Morten Smith Herre U12 træner 40 22 79 25 morten.smith@hotmail.com
Nicklas Kristensen Ungdomskonsulent, Bestyrelse, FCM Klubrepræsentant, Klubskærm 28737955 nicklashammerumif@gmail.com
Thomas Quistorff Poulsen Herre U9 træner 51186119 Thomas@ready2clean.dk
Tolga Tekin Herre U10 træner 22 76 68 12 mr.tolgatekin@hotmail.com
Viggo Johannesen Sponsorudvalg 27791430 viggo.johannesen@saint-gobain.com
Vitus Damm Herre U7 træner 50410565 dammvitus@gmail.com
Wissam Svinth Salhani Herre U12 træner 24 67 24 74 wissamogtina@gmail.com