Thisted FC

Stiftet
31. december 1988
Hjemmeside
Adresse
Thisted FC
Lerpyttervej 37
7700 Thisted
Telefon
Område
1
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Anette Elbæk Nielsen Holdleder 60131185 elbaeka85@gmail.com
Erik Lindgaard Herre U10 træner, Pige U10 træner 30950620 balsenalle@gmail.com
Frank Poulsen Herre U10 træner, Pige U10 træner 40304680 frankpoulsen6@hotmail.com
Gitte Paaske Holdleder 29253044 paaske5@outlook.com
Kingsley Ikenna Onyenekwe Herre U12 træner 22795836 agarimojo2@yahoo.com
Klavs Hellegaard Herre U12 træner 60181426 klavshellegaard@hotmail.com
Lars Hviid Herre U11 træner +4551838331 la.hviid@gmail.com
Lars Ravnsmed Holdleder 41832988 lars_ravnsmed@hotmail.com
Nicklas Olsen Herre U15 træner 29288970 nicklasolsen@yahoo.com
Pia Ravnborg Holdleder 24881860 piaravnborg@gmail.com
Rene Aagaard Herre U9 træner 40434241 rene-aagaard@hotmail.com
Simon Madsen Herre U14 træner 42226125 simonmadsen60@gmail.com
Torben Øvreås Poulsen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Forælder, Herre U11 træner, Bestyrelsesformand 40172393 bavnhoj15.torben@gmail.com