Sundby Thy IK

Stiftet
1. april 1948
Hjemmeside
Adresse
Sundby Thy IK
Møgelvej 66
7752 Snedsted
Telefon
Område
1
FCM Børnetræning
Ja
Sundby Thy IK har et holdsamarbejde med Snedsted Gymnastik og Idrætsforening for alle rækker under navnet FSMidtthy

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Allan Nielsen Herre U10 træner, Kampfordeler 24908218 a_r_nielsen@hotmail.com
Anders Fisker Ungdomsudvalg, Bestyrelse 20456015 jato@hotmail.com
Benny Knattrup FCM Klubrepræsentant, Holdleder 20139074 snedstedvvs@gmail.com
David B Kristensen Pige U10 træner, Ungtræner 24230596 knud3997xxx@gmail.com
Hanne Hausgaard Kasserer 51282310 hanne.hausgaard@mail.dk
Heidi Davidsen Bestyrelse, Ungdomsudvalg 24230596 knud3997@gmail.com
Henning Alstrup FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 61768055 henningalstrup@hotmail.com
Ib Jensen Herre senior træner 29102062 ibjensen64@outlook.com
Jesper Christensen Seniorudvalg x jesperfcb@hotmail.com
Jesper Larsen Herre U13 træner, Herre U12 træner 26234963 j.t.larsen@outlook.com
Jørgen Mouritsen Oldboys, Pige U15 træner, Pige U16 træner 40217383 jorgen@bettegris.dk
Karsten Kristensen Oldboys 30645817 knoergaard07@gmail.com
Kasper Hansen Herre U10 træner, Bestyrelse 27132423 kasperfh87@gmail.com
Kent Nielsen Herre senior træner 30233369 kentnielsen@hotmail.com
Kristian Pilgaard Herre U6 træner, Herre U7 træner, Pige U6 træner, Pige U7 træner 24404581 kristianpil@hotmail.com
Lars Bakke Oldboys, Herre U11 træner 23445606 lb@sundby-gulv.dk
Lukas Møller Pige U10 træner 52501862 annaknattrup@jubii.dk
Michael Gravesen Herre U12 træner, Herre U11 træner 23390347 michael@elkontakten-thy.dk
Mogens Kristensen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 25403589 mhk@cimbria.com
Morten Horsbøl Herre U11 træner 23290091 rikkemorten@live.dk
Morten Sjælland Herre U8 træner 60143447 mulle35@icloud.com
Pernille? Kristensen Seniorudvalg, Ungdomsudvalg 60122466 pernillek33@gmail.com
Peter Hyldahl Herre U14 træner 61750816 pithyldahl@gmail.com
Phillip Svndesen Herre U8 træner 42506595 ps42506595@gmail.com
Søren Stenstrup Oldboys, Herre U6 træner, Bestyrelse, Herre U7 træner, Herre U5 træner, Pige U5 træner, Pige U6 træner, Pige U7 træner 22951896 hammerstenstrup@gmail.com
Tobias Kvejborg Bestyrelse 28714967 tobiaskvejborg_8@hotmail.com
Vivian Rosengart Pige U15 træner, Pige U16 træner 22797247 vkr060976@gmail.com