KLG

Stiftet
Hjemmeside
Adresse
KLG
Lind Stadion
7400 Herning
E-mail
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Nej

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Allan Damsgaard Sørensen Herre U16 træner 22224208 allan130773@gmail.com
Brian Christensen Herre U9 træner, Pige U9 træner 21686616 bschultzchristensen@gmail.com
Carsten Holst Heegaard Herre U8 træner 22790916 carstenholst@gmail.com
Dan Jacobsen Pige U13 træner 30431940 Dja@shoe-d-vision.com
Dennis Pedersen Herre U8 træner, Pige U8 træner 25600733 dennis@dokmentor.dk
Flemming Morratz Herre U8 træner 26158324 morratz@pc.dk
Frank Jensen Herre U13 træner 28300159 baresi@post.tele.dk
Henrik Brandt Jensen Pige U13 træner 31102001 hbj63@yahoo.com
Jan Nørgaard Herre U8 træner, Pige U8 træner 29843284 jfnorgaard@hotmail.com
Jesper Pallesen Kasserer 24291717 jesperfpallesen@gmail.com
Johnny Riis Jensen Herre U8 træner, Pige U8 træner 30160596 johnnyriis@msn.com
Ken Hauge Thomassen Herre U12 træner 23825906 kenthomassen@outlook.dk
Klaus Kook Herre U10 træner 26448800 kook@kook.dk
Martin Toudal FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre U15 træner, Herre U12 træner 22320554 klg@toudal.dk
Michael Sand Herre U10 træner 22187222 salg@sogsbilhus.dk
Morten Bennetsen Pige U10 træner 61168922 juneogmorten@webspeed.dk
Ole Blok Herre U11 træner, Målmandstræner, Medlem af FCM Klubsamarbejdets Områdeudvalg 28763306 blokberg@gmail.com
Ole Engelbredt Herre U12 træner 71997537 oe@mailreal.dk
Palle Morthorst Herre U13 træner 24961350 pmo@north-con.dk
Peter Kronholm Herre U10 træner 51489219 Peterkronholm@hotmail.com
Rasmus Henriksen Pige U8 træner 20952698 rasmus@luxoliving.dk
Rikke Hostrup Herre U10 træner 51373274 Klarskov76@hotmail.com
Thomas Frandsen Holdleder, Herre U11 træner, Ungdomsudvalg, Bestyrelse 28352801 thomas.frandsen@all-graphic.dk
Thomas Mathiasen Herre U9 træner, Pige U9 træner 21495395 juulsgaard76@gmail.com
Tim Larsen Herre U8 træner, Pige U8 træner, Herre U16 træner 21833379 tim@danduct.com
Torben Blindbæk Herre U16 træner 27100229 toj@boconcept.com
Torben Fyhring Holdleder 40370787 fyhring@energipost.dk