Hurup IF

Stiftet
1. January 1903
Hjemmeside
Adresse
Hurup IF
Idrætsvej 7
7760 Hurup Thy
Telefon
Område
1
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Brian Spetzler Pige U14 træner, Pige U15 træner 92441133 info@aggerthy.dk
Dorte Overgaard Eriksen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Kasserer, Klubskærm, Forælder 23354156 dorte@aage-pedersen.dk
Flemming Vangsgaard FCM Klubrepræsentant, Pige U12 træner, Pige U13 træner, Forælder 24227894 thing@adslhome.dk
Gotfred Schmidt Herre senior træner 25673633 godf0001@thistedskoler.dk
Helle Christensen Herre U10 træner 61766899 sindrupgaard@gmail.com
Jonas Jespersen Pige U11 træner 28748049 jonasjespersen1983@hotmail.com
Karsten Koldtoft Pige U9 træner, Herre senior træner, Pige U10 træner 20702967 k.koldtoft@gmail.com
Karsten Larsen Herre U7 træner, Pige U7 træner 40712046 karsten@hassinghuset.dk
Kristoffer Kappel Herre U9 træner 51742300 kristofferkappel@gmail.comm
Lars Hedegaard Herre U6 træner, Pige U6 træner +4551342642 larshedegaard@live.dk
Line Esdahl Foget Bestyrelse 28571115 line_foget@hotmail.com
Morten Gregersen Klubskærm, Herre U6 træner, Pige U7 træner 29319270 dpak@thisted.dk
Niels Andersen Herre U8 træner, Pige U8 træner 21733481 nva@youmail.dk
Ricko Bjerregaard Herre U12 træner 60151139 bjerregaard88@hotmail.com
Rikke Bekhøj Jensen Pige U14 træner, Pige U15 træner 29703325 rikke.b.j@outlook.dk
Sidse Hilligsø Villadsen Bestyrelse, Pige U10 træner, Pige U11 træner, Pige U12 træner, Pige U13 træner, Pige U9 træner, Herre U10 træner, Herre U11 træner, Herre U12 træner, Herre U13 træner 21445030 shvi@hurupif.dk
Søren Suk Kjærgaard Herre U10 træner, Herre U11 træner, Klubskærm, Bestyrelsesformand, Forælder 53669917 sukkjergaard@gmail.com
Thomas Kamp Korsgaard Herre U11 træner 60401064 Thomas.korsgaard@aldi.dk