Hurup IF

Stiftet
31. december 1902
Hjemmeside
Adresse
Hurup IF
Idrætsvej 7
7760 Hurup Thy
Telefon
Område
1
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Dorte Overgaard Eriksen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Kasserer, Klubskærm, Forælder 23354156 dorte@aage-pedersen.dk
Gotfred Schmidt Herre senior træner 25673633 godf0001@thistedskoler.dk
Helle Christensen Herre U10 træner 61766899 sindrupgaard@gmail.com
Jonas Jespersen Pige U12 træner 28748049 jonasjespersen1983@hotmail.com
Karsten Koldtoft Pige U9 træner, Herre senior træner, Pige U10 træner 20702967 k.koldtoft@gmail.com
Karsten Larsen Herre U8 træner, Pige U8 træner 40712046 karsten@hassinghuset.dk
Kim Christensen Pige U11 træner 31129764 kcfalck@gmail.com
Kristoffer Kappel Herre U9 træner 51742300 kristofferkappel@gmail.comm
Lars Hedegaard Herre U8 træner +4551342642 larshedegaard@live.dk
Line Esdahl Foget Bestyrelse 28571115 line_foget@hotmail.com
Marcus Dalgaard Sørensen Herre U11 træner, Herre U12 træner 31378334 marc2220@hotmail.com
Morten Gregersen Klubskærm, Herre U6 træner, Pige U7 træner 29319270 dpak@thisted.dk
Ole Sigh Søndergård Herre U9 træner 29460365 oson@nst.dk
Rasmus Harthin Pige U12 træner, Pige U13 træner 24991152 rharthin@gmail.com
Ricko Bjerregaard Herre U14 træner 60151139 bjerregaard88@hotmail.com
Sidse Hilligsø Villadsen Bestyrelse, Pige U10 træner, Pige U11 træner, Pige U12 træner, Pige U13 træner, Pige U9 træner, Herre U10 træner, Herre U11 træner, Herre U12 træner, Herre U13 træner 21445030 shvi@hurupif.dk
Søren Suk Kjærgaard Herre U11 træner, Klubskærm, Bestyrelsesformand, Forælder, Herre U12 træner 53669917 sukkjergaard@gmail.com
Thomas Kamp Korsgaard Herre U11 træner, Herre U12 træner 60401064 Thomas.korsgaard@aldi.dk
Tommy Risum Jensen Klubskærm 40296798 tommy-risum@youmail.dk