Herning KFUM

Stiftet
5. november 1911
Adresse
Herning KFUM
HP Hansens Vej 10
7400 Herning
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Christian Møller Herre U7 træner, Pige U7 træner 40158096 christianbmoller@gmail.com
Daniel Salling Petersen Pige U8 træner, Pige U10 træner 25770715 dsp@sallingit.dk
Dennis Vands Herre senior træner 52583500 dennispedersenvands@outlook.com
Esma Ayoubi Herre U11 træner 26745037 esma_ayoubi@hotmail.com
Henrik Andersen FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U13 træner, Herre U14 træner, FCM Klubrepræsentant 21748501 ha0707@gmail.com
Iskender Arslan Herre senior træner 20998855 iskenderarslan6@hotmail.com
Johnny Lauritsen Bestyrelse, Herre senior træner 23397588 Lauritsenjohnny@yahoo.dk
Kenneth Thorstenson Herre U9 træner 28905016 ks.mofo@gmail.com
Kristian Lodahl Madsen Dame senior træner 31316124 lodahl44@gmail.com
Mark Pagter Kristensen Herre U7 træner, Pige U7 træner 25629490 pagter88@gmail.com
Mette Brouw Jensen Pige U8 træner, Pige U10 træner 28838341 mettebrouw@hotmail.com
Morten Nørgaard Nielsen Dame senior træner 22340778 morten@1145.dk
Niklas Jensen Herre senior træner 21757550 xjensen10@outlook.dk
Randi Pedersen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Kampfordeler 21343296 kfum@post.tele.dk
Simon Lauridsen Herre U6 træner, Pige U6 træner 24444744 simonklauridsen@gmail.com
Toke Juul Herre U11 træner, Bestyrelsesformand 53740405 tj@nordomatic.dk