Herning KFUM

Stiftet
5. november 1911
Adresse
Herning KFUM
HP Hansens Vej 10
7400 Herning
Telefon
Område
4
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Admir Muratovic Herre senior træner 25229743 admir1970@icloud.com
Alexander Enevoldsen Herre senior træner 30289731 ae@kirklarsen.dk
Danni Bach Herre senior træner 26800852 danni-bach@hotmail.com
Dennis Vands Herre senior træner, Bestyrelse 52583500 dennispedersenvands@outlook.com
Esma Ayoubi Herre U11 træner, Herre U12 træner 26745037 esma_ayoubi@hotmail.com
Helena David Pige U10 træner, Pige U11 træner 23360945 helena_20045@hotmail.com
Henrik Andersen Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Herre U13 træner, Herre U14 træner 21748501 ha0707@gmail.com
Jacob Nørmark Hansen Herre U7 træner 60211404 noerlenfifa@gmail.com
Jesper Gadegaard Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Forælder, Herre U11 træner 25101924 jespergadegaard@yahoo.com
Jesper Ravn Jacobsen Bestyrelse 22751609 jesper_jacobs40@hotmail.com
Johnny Lauritsen Bestyrelse, Herre senior træner 23397588 Lauritsenjohnny@yahoo.dk
Kenneth Thorstenson Herre U11 træner, Forælder 28905016 ks.mofo@gmail.com
Kristian Lodahl Madsen Dame senior træner 31316124 lodahl44@gmail.com
Mark Pagter Kristensen Herre U7 træner, Herre U8 træner 25629490 pagter88@gmail.com
Michael Randers Herre senior træner 60104941 michael_randers@hotmail.com
Morten Fogh Herre U12 træner, Herre U11 træner, Herre U13 træner, Målmandstræner 60381885 Mo.fogh@hotmail.com
Morten Nørgaard Nielsen Dame senior træner 22340778 morten@1145.dk
Nicklas Jensen Herre senior træner 21757550 xjensen10@outlook.dk
Nikolaj Toppala Pagh Herre U5 træner, Herre U6 træner, Herre senior træner 28934002 nikolajpagh@gmail.com
Ole Skovgaard FCM Klubrepræsentant, Kampfordeler 29257782 oleskovg@hotmail.dk
Pernille Marinussen Pige U11 træner, Pige U10 træner 42744849 pernille.marinussen2000@gmail.com
Randi Pedersen Kampfordeler, FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Klubskærm 21343296 kfum@post.tele.dk
Simon Lauridsen Herre U5 træner 24444744 simonklauridsen@gmail.com
Sofie Sommer Pige U8 træner, Pige U9 træner 28747699 sosom@dadlnet.dk
Steffen Kristensen Herre senior træner 50736118 steffenvilla7400@hotmail.com
Søren Ginderskov Herre U6 træner, Herre U5 træner 22682268 soren@ginderskov.com
Thomas Beck Sander Herre U11 træner 29663989 thomasbecksander@yahoo.com
Toke Juul Bestyrelsesformand, Formand, Herre U5 træner, Herre U6 træner 53740405 tokejuul78@gmail.com