EIF / NSG

Stiftet
31. december 1930
Adresse
EIF / NSG
Ågade 2
7361 Ejstrupholm
Telefon
Område
5
FCM Børnetræning
Ja
Ejstrupholm IF og Nørre Snede GF indgår i et klubsamarbejde.

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Bjarne Laursen Herre U10 træner, Herre U11 træner 26871818 bjarnelaursen1975@gmail.com
Brian Jensen Herre U10 træner, Herre U11 træner 22554946 brianj2.bj@gmail.com
Brian Jørgensen Pige U16 træner, Dame senior træner 23731913 bjo@stenhuggeri-as.dk
Carsten Bennetsen Kampfordeler, Herre U12 træner, Herre U13 træner 27755898 kildebakken51@gmail.com
Casper Dupont Herre U10 træner, Herre U11 træner, Bestyrelse 30241679 casperdupont85@gmail.com
Dorthe Nielsen Herre U12 træner, Herre U13 træner 22662981 kdorthe@hotmail.com
Finn Brostrup Bestyrelse, Formand, FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 60717245 finn.brostrup@gmail.com
Jesper Kristensen Herre U10 træner, Herre U11 træner 61369717 jesper.k.kristensen36@gmail.com
Kim Jensen Herre U12 træner, Herre U13 træner 23980948 kim-jensen@hotmail.com
Klaus Hansen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 20493767 thyregodvej@privat.dk
Lars Nielsen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 22623078 larsrindomnielsen@gmail.com
Lars Ole Kjærvad Herre U12 træner, Herre U13 træner 27848797 kjaervad@gmail.com
Lene Kristensen Bestyrelse, Pige U15 træner, Pige U16 træner 31670586 lenek77@hotmail.com
Linda Hansen Bestyrelse, Ungdomsudvalg, Bestyrelsesformand 93391950 lih@jfp.dk
Lone Tranholm Pige U8 træner, Pige U9 træner, Pige U10 træner, Pige U11 træner, Pige U12 træner, Pige U13 træner 20931219 lta73@hotmail.com
Marianne Jonassen Pige U10 træner, Pige U9 træner, Pige U8 træner, Pige U13 træner 22443644 marianne.jonassen@hotmail.com
Ole Schjermer Herre U7 træner, Herre U8 træner 40648891 ons@kmc.dk
Thomas Jonassen Herre U15 træner 51599827 thomasjonassen75@gmail.com