Brande IF

Stiftet
29. april 1906
Hjemmeside
Adresse
Brande IF
Ågade 16
7330 Brande
Telefon
Område
5
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Allan Bjerre Pedersen Herre U13 træner 50229218 vathanallan@hotmail.com
Anette Pedersen Bestyrelse 61306576 ap88@live.dk
Anita Haugaard Herre U6 træner, Pige U6 træner, Herre U5 træner 42365034 haugaardanita@gmail.com
Ann Heman Christensen Pige U15 træner 20740024 annc995@gmail.com
Benjamin Eriksen Pige U14 træner 53538695 100bajer1@gmail.com
Birgitte Sørensen Bestyrelse 51321508 sorensen-88@live.dk
Christoffer Harrild Nielsen Bestyrelse 28594463 christofferharrildnielsen@yahoo.dk
Jonny Bjørnsholm Pige U15 træner, Pige U16 træner, Pige U17 træner, Pige U18 træner 24454451 bjrnshlm@yahoo.com
Kasper Nielsen Herre U8 træner 22408533 kaspernielsen1@hotmail.com
Kenni Radoor Herre U16 træner 52232120 kenniradoor@hotmail.com
Klaus Christensen Herre U11 træner 21246179 klauschr78@gmail.com
Kristian Koch Jensen Herre U9 træner 25138970 koch77@live.dk
Lars Antonsen Bestyrelse 51840220 larsantonsen@hotmail.com
Lars Jessen Herre U16 træner 30165821 lj-1983@hotmail.com
Lars Schmidt Hansen Bestyrelse 29600827 kasserer@brande-if.dk
Lasse Skov Pige U15 træner 22982690 lasse.skov1998@gmail.com
Lennart Poulsgaard Herre U10 træner, Herre U11 træner 40315419 tsudlej@gmail.com
Mads Koch Jensen Herre U10 træner 40460195 madskjensen7@hotmail.com
Martin Bjærre Bestyrelse 28292262 martin@bjaerre.dk
Michael Koch FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Bestyrelsesformand, Medlem af FCM Klubsamarbejdets Fodboldudvalg, Herre U6 træner, Pige U6 træner, Herre U5 træner, Herre U7 træner 21651946 mk@brande-if.dk
Morten Ambo Herre U5 træner, Herre U6 træner, Herre U7 træner, Herre U8 træner, Herre U9 træner 26906201 mam@fcm.dk
Morten Sandfeld Rask Herre U8 træner 60646121 morten@mortenrask.dk
Morten Østergaard Herre U6 træner, Pige U6 træner, Herre U5 træner 31722818 mortenoest@hotmail.com
Nikolaj Jakobsen Pige U15 træner 31102072 niko.jakobsen@live.dk
Ole Radoor Bestyrelse 25513303 ole.radoor@bestseller.com
Ragu Kanthasamy Herre U12 træner 20830003 ragu@hotmail.dk
Segar Vadeveal Herre U8 træner, Pige U8 træner 25776676 svadiveal@hotmail.com
Søren Orluff Herre U7 træner 20679753 orluff@mail.com
Søren Prøhl Pige U12 træner 20993150 sorencarlbruun@gmail.com
Thomas Boldreel FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre U14 træner, Kampfordeler 20237711 fcm@brande-if.dk
Thomas Kristensen Herre U12 træner 40468643 tbkristensen@gmail.com
Thomas Lindhardtsen Pige U13 træner 22903742 annethomas@live.dk
Thomas Marguart Jakobsen Herre U10 træner 21469794 thomasogjette@live.dk
Tommy Jensen FCM Klubrepræsentant, Herre U10 træner 25600075 tje@fcm.dk