Alhedens IF

Stiftet
Adresse
Alhedens IF
Trehusevej 7
7470 Karup J
Telefon
Område
6
FCM Børnetræning
Nej

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Ann Dora Meier Dame senior træner 52302336 anndora1983@gmail.com
Anne Lindberg Bitsch Herre U8 træner, Målmandstræner 24953612 annelbitsch498@gmail.com
Bjarke Bräuner Holdleder 53388382 bjarke.brauner@hotmail.com
Bjarne Thomsen Herre U8 træner 21609313 thomsen7470@hotmail.com
Brian Skov Østergaard Herre U13 træner, FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre U14 træner, Herre U15 træner 41326600 brian@poleg.dk
Camilla Clemmensen Pige U12 træner 22612051 camilla-elsker-fodbold@hotmail.com
Camilla Salkvist Herre U5 træner, Herre U6 træner, Herre U7 træner 60240222 saltfisk87@hotmail.com
Daniel Sørensen Herre U9 træner 22274077 harry@elvis.dk
Flemming Jensen Oldboys 29244417 bachsen62@live.dk
Henrik Madsen Holdleder 26716027 madsen311@gmail.com
Jeff Egert Lyhne Herre U10 træner 60212450 jefflyhne@gmail.com
Jonas Jensen Sponsorudvalg, Seniorudvalg, Herre U14 træner 40145806 jonassteiniche@yahoo.dk
Kamilla Salling Herre U5 træner, Herre U6 træner, Herre U7 træner 28436897 kamillasalling@gmail.com
Lars Lyngholm Herre U12 træner 61465021 larslyngholm@live.dk
Mads Klink Skjøde Holdleder, Seniorudvalg 42196549 madsklink@live.dk
Mads Peder Pindstofte FCM Klubrepræsentant, Herre U11 træner, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 40802122 pindstoftemail@gmail.com
Michael Pagh Herre U11 træner 22757028 m.pagh81@hotmail.com
Nikolaj Pindstofte Herre U9 træner 22130444 nikolajpindstofte@fibermail.dk
René Sørensen Ungdomsudvalg, FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre U17 træner 20431902 res@webspeed.dk
Sanne Cramer Dame senior træner 22671656 sannecramer@hotmail.com
Sanne Thomsen Herre U8 træner 51504414 sanne_thomsen@live.dk
Sven Saabye Ungdomsudvalg, Herre U17 træner 40701797 svsaabye@gmail.com
Søren Larsen Herre U10 træner 42477010 soelar80@gmail.com
Tage (Tawi) Johansen Kampfordeler, Pige U11 træner 40797954 tage-johansen@jubii.dk