VIP-arrangement

Særlig udvalgte personer bliver til FCM Klubsamarbejdets 25 års jubilæum inviteret i Partnerlounge by Marriott på MCH Arena, hvor der bliver et særligt program for de indbudte. Dette er for at takke dem, der på den ene eller anden måde har været en særlig del eller har haft en særlig betydning for FCM Klubsamarbejdet og som har ydet en ekstra indsats gennem årene.

Vi fejrer 25 års jubilæet med et VIP-arrangement, hvor vi inviterer nøglepersoner i vores samarbejdsklubber, æresmedlemmer, lokale professionelle fodboldspillere uddannet via vores klubsamarbejde, bestyrelsesmedlemmer fra både FCM og DBU samt andre centrale personer i vores 25-årige historie.

VIP-arrangementet vil finde sted i Partnerlounge by Marriott på MCH Arena. Her vil der være spisning, taler og diverse kåringer.

Tak til alle der har været med. Dem der har været med fra starten, og dem der er kommet til senere hen. FCM Klubsamarbejdet havde ikke været det samme uden jer.

Vi glæder os til at fejre denne store dag med jer alle sammen. Vi ses lørdag den 10. juni 2023.

Program i Loungen

Kommer snart