Alhedens IF

Stiftet
Adresse
Alhedens IF
Trehusevej 7
7470 Karup J
Telefon
Område
6
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Anne Lindberg Bitsch Målmandstræner 24953612 annelbitsch498@gmail.com
Brian Skov Østergaard FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Klubskærm, Seniorudvalg, Ungdomsudvalg, Herre U12 træner, Herre U10 træner 41326600 brian@poleg.dk
Flemming Jensen Oldboys 29244417 bachsen62@live.dk
Gitte Møller Nørgaard Dame senior træner 22 91 34 42 gittemoller82@live.dk
Henrik Brændgaard Herre U7 træner, Herre U8 træner 41106566 henrik@hbgrafisk.dk
Jonas Jensen Sponsorudvalg, Seniorudvalg, Klubskærm, Herre U15 træner, Herre U16 træner 40145806 jonassteiniche@yahoo.dk
Kamilla Salling Herre U9 træner 28436897 kamillasalling@gmail.com
Lars Lyngholm Herre U13 træner, Herre U14 træner 61465021 larslyngholm@live.dk
Mads Klink Skjøde Holdleder, Seniorudvalg 42196549 madsklink@live.dk
Mads Peder Pindstofte FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Klubskærm, Herre U15 træner, Herre U16 træner 40802122 pindstoftemail@gmail.com
Michael Pagh Forælder 22757028 m.pagh81@hotmail.com
Nikolaj Pindstofte Herre U11 træner 22130444 nikolajpindstofte@fibermail.dk
René Sørensen Ungdomsudvalg, FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Forælder, Herre U13 træner, Herre U14 træner 20431902 res@webspeed.dk
Sanne Cramer Dame senior træner 22671656 sannecramer@hotmail.com
Sven Saabye Ungdomsudvalg 40701797 svsaabye@gmail.com
Tage (Tawi) Johansen Kampfordeler, Pige U9 træner, Pige U10 træner, Pige U8 træner, Pige U13 træner, Pige U11 træner 40797954 tage-johansen@jubii.dk