Skive IK

Stiftet
27. marts 1901
Hjemmeside
Adresse
Skive IK
Egeris Idrætsanlæg
7800 Skive
Telefon
Område
6
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Carsten Riisgaard Herre U15 træner +4522102406 carstenriisgaard@gmail.com
Flemming Neesgaard Ungdomskonsulent 52396012 sportschef@skive-ik.dk
Gert Madsen Herre U9 træner, Pige U9 træner 23848370 gert.madsen2@gmail.com
Henrik Kirketerp-Møller Bestyrelsesformand 25165000 formand@skive-ik.dk
Henrik Madsen Pige U16 træner 28499355 baekmarkmadsen@gmail.com
Henrik Nielsen Herre U11 træner 20929160 henriknielsen75@gmail.com
Jens E. Nielsen Forælder, Pige U13 træner 25660011 jen@skov.dk
Jesper Nørgaard Jensen Herre U5 træner, Herre U11 træner, Forælder 24888144 jej@westpack.com
John Pedersen Ungdomsudvalg 25768302 johp76@gmail.com
Lasse Gundelund Herre U15 træner 30531197 gunde1998@outlook.dk
Lasse Kjelstrup Herre U12 træner 25755730 lasse-k@energimail.dk
Mads Norup Herre U13 træner 61671301 madsnorup@hotmail.com
Michael Svenningsen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre senior træner, Kasserer 23 23 60 12 skive-ik@skive-ik.dk
Michael Vinther Larsen Herre U9 træner, Pige U9 træner 61688116 mibjla@hotmail.com
Morten Finderup FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Pige U12 træner, Herre U9 træner, Forælder 42671198 finderup79@gmail.com
Morten Stougaard Herre U9 træner, Herre U10 træner, Herre U8 træner 26374465 mtstougaard@gmail.com
NIck Feder Herre U10 træner 40903984 nick.af.1987@gmail.com
Rasmus Kristensen Herre U8 træner 31238928 rasmus_raller@hotmail.com
Ronni Haarbo Herre U16 træner 21374832 roha@skivekommune.dk
Simon Rasmussen Herre U10 træner 28189720 rasmussen.simon.86@gmail.com
Thomas Rogild Herre U12 træner 29623798 rogild82@hotmail.com