Gauerslund IF

Stiftet
31. december 1973
Adresse
Gauerslund IF
Fælleshåbsvej 11
7080 Børkop
Telefon
Område
5
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Allan Gjelstrup Petersen Herre U14 træner +4560137902 Allan.Petersen@hach.com
Anders Thorbøl Andersen Bestyrelse, Bestyrelsesformand, Formand 99554704 thorboel@gmail.com
August Trebien Herre U15 træner 23408888 august.trebbien@gmail.com
Brian Tygesen Holdleder, Herre U14 træner 71750188 bbtyge@gmail.com
Camilla Christie Norsgaard Herre U5 træner 60379718 Camillachristiepoulsen@gmail.com
Carl Hamann Herre U11 træner, Herre U8 træner 40596198 carlhamann81@hotmail.com
Chris Carstensen Herre U11 træner 28455755 fam.kissowcarstensen@gmail.com
Christian Arent Herre U5 træner, Forælder 28987832 Christian.arent@hotmail.com
Christian Weismann Herre U17 træner 21187753 weismann.christian@hotmail.com
Christopher Maansson Herre U15 træner 51771034 maanssondj@gmail.com
Danny Christiansen Forælder 23865587 pivsted@gmail.com
Jacob Andersen Pige U13 træner 22649748 / 25306638 helle1975nissen@hotmail.com
Jacob Juhl Poulsen Herre U9 træner 28931191 jjpgauerslund@hotmail.com
Jakob Hougaard Pige U16 træner, Pige U14 træner, Målmandstræner 26883345 jakobbc@hotmail.com
Jasper Elkjær Pedersen Herre U8 træner, Herre U10 træner 25 38 37 28 muffejunior@gmail.com
Jesper Drachmann Fuglsang Herre U8 træner 23376855 jesperpip@hotmail.com
Jesper Kvistgaard Christiansen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Bestyrelse, Herre U6 træner 99557329 kradsboerstig@gmail.com
Kennet Andresen FCM Klubrepræsentant 40279427 kandrese@gmail.com
Kenneth Skousen Svendsen Herre U12 træner +45 3022 3010 kesv76@gmail.com
Lars Ahle Herre U15 træner, Pige U12 træner, Herre U19 træner, Herre U5 træner, Herre U6 træner, Pige U14 træner 27283994 rikke.lars@live.dk
Lars Kronborg Herre U11 træner 53834789 kro@jubii.dk
Lasse Simonsen Herre U9 træner 25136441 lassesimonsen2@gmail.com
Magnus Burgaard Kampfordeler 29898651 kampfordeler@gauerslundiffodbold.dk
Martin Sundal Herre U9 træner 60141862 sundal1@sol.dk
Mette Bornhøft Pige U15 træner 29299441 Metteborn@gmail.com
Mette Lyse Holdleder 40876681 mette_lyse@hotmail.com
Michael Lehmann FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Herre U19 træner 40368034 m.lehma@mail.tele.dk
Morten Dahl Nielsen Herre U7 træner 53781699 mortendahl18@hotmail.com
Patrick Hjortshøj Pige U12 træner 25382555 Patrick-h@godmail.dk
Per Burmeister Herre U14 træner 60533434 Per.burmeister@hotmail.com
Peter Uhre Sørensen Holdleder, Herre U16 træner, Herre U17 træner 1234 5678 peteruhre@hotmail.com
Philip Høyer-Pedersen Herre U15 træner 28306879 philip291088@gmail.com
Rasmus Christensen Herre U10 træner 91314442 raschr03@hotmail.com
Steffan Christiansen Herre U12 træner 2525 9205 steffan1981@hotmail.com
Susanne Thomasen Hviid Herre U5 træner 50714507 sus.thomasen@me.com
Thomas Kjær Hansen Herre U6 træner 28 40 95 29 tkh1979@gmail.com
Torben Øllegaard Sørensen Herre U12 træner 40779257 torbens50@hotmail.com
kenneth Juul Harpøth Herre U7 træner 72 33 21 22 kharpth@gmail.com