Fredericia fF

Stiftet
31. december 1952
Hjemmeside
Adresse
Fredericia fF
Madsbyvej 4
7000 Fredericia
Telefon
Område
5
FCM Børnetræning
Ja

Ledere og trænere

Navn Roller Telefon E-mail
Christian Hove Herre U10 træner 40276460 christian.hove@siemens-healthineers.com
Claus Erdmann Kasserer, Herre U11 træner 91365907 claus_post@hotmail.com
Henrik Outzen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant 24202395 henrik-juno@profibermail.dk
Jakob Hodder Lundsgaard Johnsen Herre U12 træner 22194025 jakobhodder@gmail.com
Kasper Lykke Langager Engsbye Herre U12 træner 22990896 k-h-engsbye@hotmail.com
Kim Bøje Petersen Herre U8 træner 20922482 kim.boeje@youmail.dk
Kim Kristensen Herre U15 træner 91887262 knkr@outlook.com
Kristian Thomsen Herre U14 træner 25148618 kristianthomsen@yahoo.dk
Lucas Weimar Christensen Herre U12 træner 42944781 lucasweimar03@gmail.com
Maria Lund Herre U11 træner +4520975286 maria_lund82@hotmail.com
Marlene Skogemann Hansen Pige U10 træner 60177675 marleneogjohnny@live.dk
Morten Aaskov Jensen Herre U19 træner 41821770 morten3008@live.dk
Nicolaj Evensen Herre U11 træner 51688988 nicolaj.junker@gmail.com
Patrick Wulf Herre U8 træner 23393234 flolle@live.dk
Peter Ærensgaard Herre U16 træner 22666444 peter@lago.dk
Simone Matine Jensen Herre U10 træner 28494402 simonejensen1987@hotmail.com
Svend Erik Kristensen FCM Klubrepræsentant, FCM Klubsamarbejdet kommerciel repræsentant, Klubskærm, Forælder 21455210 sekristensen@hotmail.com
Søren B Rasmussen Herre U10 træner, Herre U11 træner, Herre U12 træner, Herre U13 træner, Herre U14 træner, Herre U15 træner, Herre U16 træner, Herre U17 træner 60133075 sbergenhammerr@gmail.com
Thomas Nebel Herre U10 træner 42179363 nebel34@gmail.com